Advocaat: "De titel? Da's wel heel optimistisch"

Gegevens

Auteur:
Fabian Bijman
Gepubliceerd:
12 juni 2012 om 00:06
Categorie:
Reactie

Bondscoach Dick Advocaat krijgt vooralsnog weinig mee van het aanwakkerende enthousiasme in Rusland over de prestaties van het nationale team. "Ik heb geen enkel contact met Moskou", verzekerde hij maandag in Warschau met een glimlach.

"Dus ik weet echt van niks. Maar dat hoeft ook niet. We hebben nog helemaal niets gewonnen." Rusland verraste met een royale zege tegen Tsjechië in de openingswedstrijd van het EK (4-1). Maar voor Advocaat is het nog veel te vroeg om over een mogelijke hoofdrol voor zijn ploeg te praten.

"Titelkansen? Dat is wel erg optimistisch", meende de voormalige voorman van Oranje, die bij het EK tot dusver een zeer ontspannen indruk maakt. Dinsdag wacht het gastland Polen. "Een interessante wedstrijd", vindt Advocaat, die weigerde vragen met een politieke en/of maatschappelijke lading te beantwoorden. "Alleen over voetbal graag."

Aankomende wedstrijden
Datum Tijd Team (thuis) Team (uit) Kansen
04-06-2013 21:00
07-06-2013 20:15
07-06-2013 21:45
14-08-2013 20:45
06-09-2013 20:00

Reacties

Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.

Inloggen Registeren