Advocaat: "Vind Wijnaldum een hele lieve jongen"

Gegevens

Auteur:
Fabian Bijman
Gepubliceerd:
02 juli 2012 om 09:11
Categorie:
Reactie

De nieuwe hoofdtrainer van PSV, Dick Advocaat, floot zondag de voorbereiding op het nieuwe seizoen op gang. 'De Kleine Generaal' is terug in Eindhoven. Uitrusten is er niet bij voor Advocaat.

Advocaat was zaterdag al te zien op de Herdgang. Daar voerde hij de eerste werkbesprekingen, meldt het Algemeen Dagblad. "De spelers hadden een programmaatje meegekregen voor in hun vakantie, maar ik vraag me af of iedereen zich daar aan gehouden heeft", aldus Advocaat in de krant.

De eerste goede gesprekken die Advocaat zal voeren, zullen waarschijnlijk met Georginio Wijnaldum zijn. De afgelopen seizoen van Feyenoord overgekomen aanvaller liet in een interview met Voetbal International weten dat hij niet langer als rechtsbuiten wil acteren.

Wijnaldum claimt dat er met technisch directeur Marcel Brands en oud-trainer Fred Rutten een afspraak gemaakt is over zijn positie in Eindhoven. "Ik vind Wijndaldum een hele lieve jongen, maar hij speelt op de positie waarop hij het best rendeert voor het elftal. Afspraak? Ík heb die afspraak niet gemaakt", zegt Advocaat.

Aankomende wedstrijden
Datum Tijd Team (thuis) Team (uit) Kansen
05-05-2013 12:30
09-05-2013 18:00
12-05-2013 14:30

Reacties

Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.

Inloggen Registeren

Avatar
afbeelding van wensley
Gebruiker
Geplaatst door wensley
Datum/tijd
02-07-2012 om 10:42
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

lekker voor hem had die maar bij feyenoord moeten blijven dan had die afgelopen seizoen gewoon basis op 10 gestaan en dan zou die nu of volgend jaar naar een echte top club heen gaan in plaats van de ruggensteek actie naar feyenoord karma noem ik dat KARMA

Avatar
afbeelding van Tharkus
Gebruiker
Geplaatst door Tharkus
Datum/tijd
02-07-2012 om 10:46
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

Natuurlijk is hij een lieve jongen. Vriendelijke uitstraling, zover ik weet ook goede persoonlijkheid. Maar hij moet spelen waar het team hem nodig heeft. Dus als hij alleen 10 wil spelen, als iemand beter is mag hij op de bank zitten.

Avatar
afbeelding van meinhard
Gebruiker
Geplaatst door meinhard
Datum/tijd
02-07-2012 om 11:12
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

Ooit zei iemand geen glul spelen.

Avatar
afbeelding van kevinvdmeer
Gebruiker
Geplaatst door kevinvdmeer
Datum/tijd
02-07-2012 om 13:09
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

lief van buiten achterbaks van binnen!