Bankzitter Jenner: "Natuurlijk is het raar"

Gegevens

Auteur:
Jurre de Ruiter
Gepubliceerd:
26 april 2012 om 15:38
Categorie:
Reactie

Van basisspeler naar verguisde bankzitter, in de voetballerij kan het snel gaan. Dat heeft Julian Jenner dit seizoen aan den lijve ondervonden.

"De trainer is duidelijk geweest, maar van basisspeler plotseling naar de bank, natuurlijk is dat raar", zegt Jenner tegen Voetbal International. De aanvaller kreeg na een prima start te horen dat hij bij Vitesse niet meer op speelminuten hoefde te rekenen.

"Ik wilde in eerste instantie niet verhuurd worden, omdat ik had verwacht dat mijn kans nog wel zou komen, maar die bleef uit", zegt Jenner, die daarop naar Burnley vertrok om een stage af te werken. "Het staat nu even in de koelkast en ik hoor half mei hoe het verder gaat."

"De trainer was in ieder geval erg positief. Het is jammer hoe het allemaal gelopen is bij Vitesse, want ik geef me altijd honderd procent voor de club. Ik zit nu alleen op een dood spoor", aldus de 28-jarige Jenner, die eerder voor NAC Breda, AZ en Rot-Weiss Ahlen speelde.

Reacties

Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.

Inloggen Registeren