Cech zet Engelse titel uit het hoofd: "Jammer"

Gegevens

Auteur:
Klaas Jan van der Veen
Gepubliceerd:
01 februari 2012 om 19:36
Categorie:
Reactie

Een dag na het 1-1 gelijkspel tegen Swansea City overheerst een teleurstellend gevoel op Stamford Bridge. Chelsea-doelman Petr Cech heeft de Engelse titel inmiddels uit het hoofd gezet.

Chelsea heeft inmiddels een achterstand van twaalf punten op Manchester City en Manchester United. Het gat met Tottenham Hotspur, derde in de Premier League, heeft een voorsprong van zeven punten. "We hoeven het woord 'titel' niet meer in de mond te nemen", zegt de Tsjech aan Sky Sports.

"De clubs uit Manchester laten heel weinig steken vallen. Jammer, maar het is de realiteit", weet Cech. De derde plek op de ranglijst heeft hij nog niet doorgestreept. "Dat is nog wel een realistisch doel. We zullen zondag succes moeten boeken tegen Manchester United."

Chelsea leek zelfs af te stevenen op een nederlaag in Wales, welke werd voorkomen door een eigen doelpunt van Neil Taylor. "Natuurlijk wilden we graag winnen, maar Swansea-uit is niet zo eenvoudig. Ze hebben dit seizoen nog maar één keer verloren in eigen huis."

Reacties

Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.

Inloggen Registeren