De Boer: "Miyaichi is geen kandidaat meer"
Ryo Miyaichi kan een transfer naar Ajax uit zijn hoofd zetten. De aanvaller van Arsenal stond wel op het lijstje van de Amsterdammers, maar is inmiddels geen serieuze kandidaat meer.
"We hebben intern over hem gesproken, maar dat is inmiddels alweer een maand geleden", vertelt trainer Frank de Boer vrijdagavond aan Eredivisie Live. "Of hij nu nog een kandidaat is? Nee, dat geloof ik niet."
De Boer hoopt behalve een rechtsbuiten ook nog altijd een centrumverdediger te contracteren. "Ook die zoektocht is nog gaande, maar we hebben alle tijd. Muniesa is de revue gepasseerd, maar er zijn meer kandidaten. We hebben het liefst een ervaren speler, maar die staan niet zomaar op de stoep."
Miyaichi werd het afgelopen seizoen door Arsenal verhuurd aan Bolton Wanderers, waar hij veel indruk maakte. Eerder was de Japanner ook al op huurbasis actief voor Feyenoord.
| Datum | Tijd | Team (thuis) | Team (uit) | Kansen |
|---|---|---|---|---|
| 17-07-2013 | 14:00 |
|
|
|
| 22-07-2013 | 12:30 |
|
|
|
| 26-07-2013 | 12:30 |
|
|








Reacties
Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.
Inloggen Registeren
pfff belachelijk ik dacht aan een rechtsbuiten, ik zou nu kijken naar misschien Babel en Wildschut?
96Cent@
Babel Hmm kan ik meeleven.
Wildschut? Tejong.
1 jaartje VVV-VENLO dan is ie er klaar voor.
Hij maakte goede indruk bij vvv-venlo.
Maar met Yoshida en Wildschut samen hmmm goed duo
wie hebben ze dan voor rechts ezel,
ze moeten gewoon weer de originele nederllandse systeem gaan spelen,en je wil babel,kom op,die man scoort 5 goals in 5 seizoenen,wild schut is wel een goeie optie voor nu en kan eeen toppertje worden,net als boerrigter als die topfit is tenminste. Ik ben eeen fan van Boertje en let op mn woorden,die man wordt een echte TOPPER,(again) als die topfit is dan.
Babel haha dat ga je niet menen. Ben bang dat Boerichters blessure chronisch is en dan krijgen we een zwaar seizoen. Je kunt ook doorslaan wat jeugd betreft. er moet wat bij ander wordt het europaleage in 2013-2014 en dit jaar na 6 wedstrijden ook
Zeker PSV en Twente zijn toch veel beter, met opa's Bulykin en Van Bommel. Gaardere teams dan die twee bestaan niet, Ajax wordt kampioen met 10 punten verschil!!
Over 34 wedstrijden zullen we het weten. Ajax heeft zich in elk geval prima versterkt!!!!
Beter niks halen, dan iets halen, dat niets is, niveau gehaalde spelers Twente en PSV kan je Heerenveen niveau noemen, maarja de doelstellingen zullen ook wel onderin liggen.
mensen praten echt rotzooi,ajax heeft goed ingekocht.................
WIE HEBBEN ZE DAN GEHAALD,
Jij komt echt uit een ei...........
Ja en boerrigter,chronische, ik hoop t nie,want t wordt een topper......
Ajax goed ingekocht? Dat middenveldertje van NEC zeker?
Volgens mij hebben ze eerder ingeleverd.
Vertonghen was van onschatbare waarde voor Ajax, die gaan ze missen en vooral in de Champions League.
ajax heb altijd tijd zat-totdat het 5 voor twaalf is en er weer een waardeloze aankoop gedaan wordt- gelukkig is die waardeloze Heitinga veel te duur