Doelman verlengt bij De Graafschap: "Fijne club"

Gegevens

Auteur:
Klaas Jan van der Veen
Gepubliceerd:
05 april 2012 om 14:04
Categorie:
Nieuws

Jordy van de Kracht blijft verbonden aan De Graafschap. De 21-jarige sluitpost tekende in Doetinchem een éénjarige verbintenis met een optie voor twee extra seizoenen.

Van de Kracht maakt al elf jaar deel uit van De Graafschap. Hij doorliep de jeugdopleiding en zat al diverse malen op de bank bij de A-selectie. Zijn nieuwe verbintenis moet een opmars opleveren.

"Ik ben heel blij met dit contract, omdat ik me bij de club erg goed kan ontwikkelen", reageert de doelman op de website van De Graafschap. "Ik heb veel mensen om me heen die me veel kunnen leren, dat is erg belangrijk. De Graafschap is een fijne club met warme mensen."

Deze overeenstemming past volgens de Graafschap in het beleid om 'spelers uit de eigen jeugd te binden'. Eerder verlengde de club al met spelers als Ted van de Pavert, Gregor Breinburg, Ties Evers en Jochem Jansen.

Reacties

Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.

Inloggen Registeren