Donk: "Ik had Dirar niet verkocht"

Gegevens

Auteur:
kersten.steurbaut
Gepubliceerd:
03 maart 2012 om 10:30
Categorie:
Nieuws

Na de wedstrijd tegen Racing Genk legde hij zichzelf een spreekverbod op. Voor de wedstrijd tegen Standard praat Ryan Donk echter opnieuw vrijuit. "We missen Nabil Dirar."

Christoph Daum laat geen mogelijkheid onbenut om naar de transfer van Dirar naar AS Monaco te wijzen en ook in de spelersgroep leeft blijkbaar de gedachte dat de Marokkaan in Brugge moest blijven.

"Door het wegvallen van Nabil Dirar en Stenman missen we een pak automatismen op de flank", zegt Donk in Gazet van Antwerpen. "Het zijn niet alleen twee spelers met een uitstekende voorzet in de voeten, maar we missen ook hun defensieve kracht. Hun vervangers hebben tijd nodig."

Kreeg Donk de bevoegdheid van Vincent Mannaert, hij had Dirar nooit laten gaan. "7,5 miljoen euro is veel geld, maar ik had Dirar niet verkocht. Volgens mij is hij een stuk meer waard op de transfermarkt. En als je sportief iets wil bereiken, heb je een speler zoals Dirar nodig."

Donk heeft ondertussen nog steeds geen handtekening gezet onder een contractverlenging. "Ik zit hier nog anderhalf jaar, dus hebben we tijd. Ik heb het nog steeds naar mijn zin in Brugge en zou graag eerst een prijs pakken, maar ik droom nog steeds van een grote transfer. Arsenal en Barcelona zijn mijn droomploegen."

Reacties

Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.

Inloggen Registeren