Dost vertrekt: "Heb wel een idee waarheen"

Gegevens

Auteur:
Ruben Winkels
Gepubliceerd:
06 mei 2012 om 17:18
Categorie:
Reactie

Bas Dost speelde zondagmiddag waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor sc Heerenveen. Met een goal in het veelbesproken duel met Feyenoord (2-3) nam hij afscheid van het Friese publiek.

De openingstreffer van Dost leverde geen driepunter op, maar daar maalde na afloop niemand om in Heerenveen. Ook Dost niet. "Het was een fantastisch seizoen en het geeft een heerlijk gevoel dat we ons hebben geplaatst voor Europees voetbal", vertelde de topschutter aan Eredivisie Live.

Topscorer Dost maakte dit seizoen 32 treffers in de Eredivisie en 38 in alle competities. Met dat aantal breekt hij het clubrecord van Afonso Alves. "Lang dacht ik: daar kom ik niet bij in de buurt, maar tegen het einde van de competitie kreeg ik het geloof. Dat ik nu topscorer en recordhouder ben is prachtig."

Waar zijn toekomst ligt is ongewis, maar een langer verblijf bij Heerenveen lijkt uitgesloten. "Ik heb wel een idee, maar ik ben er nog niet helemaal uit. Er spelen een aantal dingen", lachte Dost. "Duitsland heeft mijn voorkeur en het verhaal van Wolfsburg was goed. Wanneer ik vertrek? Voor het eind van de maand wordt dat wel bekend."
Aankomende wedstrijden
Datum Tijd Team (thuis) Team (uit) Kansen
19-05-2013 16:30

Reacties

Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.

Inloggen Registeren