Email Jonker lekt uit: 'Organisatie Bayern faalt'

Gegevens

Auteur:
Wout Stravers
Gepubliceerd:
26 juli 2012 om 10:07
Categorie:
Reactie

Andries Jonker heeft voor beroering gezorgd in Duitsland. Een email die de assistent-trainer van VfL Wolfsburg schreef aan zijn vorige werkgever Bayern München is uitgelekt.

Boulevardkrant Bild heeft het schrijven van Jonker weten te onderscheppen. De Nederlander rekent af met de werkwijze van Der Rekordmeister. In München had Jonker trainer van het beloftenelftal kunnen worden, maar dat weigerde hij. "Het jeugdteam maakt geen deel uit van de filosofie", aldus Jonker.

"Wil je kampioen worden met de jeugdteams en je als coach profileren of ga je voor de individuele ontwikkeling van de spelers?", vraagt Jonker zich af. "De organisatie van Bayern faalt. Er wordt teveel aan het eigen belang gedacht." De komst van directeur Matthias Sammer doet de club goed, vermoedt Jonker. "Er is een nieuwe ruiter gekomen waardoor het manke been (jeugdopleiding, red.) hopelijk een been van wereldklasse wordt."

Saillant genoeg speelt Wolfsburg donderdagavond in China een vriendschappelijk duel tegen Bayern München.

Reacties

Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.

Inloggen Registeren

Avatar
afbeelding van M.Zaker
Gebruiker
Geplaatst door M.Zaker
Datum/tijd
26-07-2012 om 10:42
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

Niet slim

Avatar
afbeelding van jtsmit
Gebruiker
Geplaatst door jtsmit
Datum/tijd
26-07-2012 om 12:27
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

Ze zullen diep onder de indruk zijn daar in Munchen, hahaha...

Avatar
afbeelding van Ben
Gebruiker
Geplaatst door Ben
Datum/tijd
26-07-2012 om 13:19
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

Ja, Beckenbauer en kornuiten hebben het schaamrood op de wangen. Diepe buiging voor deze voetbalprofessor in spe

Avatar
afbeelding van Ol_Dirty
Gebruiker
Geplaatst door Ol_Dirty
Datum/tijd
26-07-2012 om 15:03
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

Niets verkeerds aan de email , mijn inziens . Alleen opbouwende kritiek om aan te stippen wat er mis zit/zat bij zijn vorige werkgever , volgens hem . Of ze daar op zitten te wachten in Munchen is wat anders . Alleen het uitlekken van de mail is wat onprofessioneel van B.M.

Nieuwsoverzicht Vandaag
Tijd C Titel R Categorie
07:00 Eredivisie De Vrij: "Ik dacht: gaan ze dat echt doen?" 0 Reactie