Gomez: “Ik ben blij dat ik speelde”
Mario Gomez was zaterdagavond tegen Portugal (1-0) de gevierde man aan de zijde van het Duitse elftal. De aanvaller kreeg de voorkeur boven Miroslav Klose en beloonde het vertrouwen van bondscoach Joachim Löw met de winnende treffer.
"Ik ben blij dat ik speelde en de bal erin kon koppen. Ik had de hele week al een goed gevoel", aldus de eerste reactie van de aanvaller van Bayern München tegenover de Duitse televisie.
Gomez leek vervangen te worden door Klose net voordat hij fraai raak kopte.“Ik zei tegen mezelf dat er vast nog een kans zou komen. En dat gebeurde ook. Volgens mij werd die voorzet nog een beetje van richting veranderd, waardoor de bal precies op mijn hoofd belandde. Toen was het niet meer zo moeilijk.”
| Datum | Tijd | Team (thuis) | Team (uit) | Kansen |
|---|---|---|---|---|
| 29-05-2013 | 22:00 |
|
|
|
| 06-09-2013 | 20:00 |
|
|
|
| 10-09-2013 | 20:00 |
|
|
|
| 11-10-2013 | 20:00 |
|
|
|
| 15-10-2013 | 20:00 |
|
|










Reacties
Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.
Inloggen Registeren