Hertha degradeert na gekkenhuis in Düsseldorf

Gegevens

Auteur:
Reon Boeringa
Gepubliceerd:
15 mei 2012 om 22:52
Categorie:
Wedstrijdverslag

Fortuna Düsseldorf legde woensdagavond beslag op een plek in de Bundesliga. Het hield in de play-off opnieuw een tegenvallend Hertha BSC op afstand: 2-2. Dat was na de 1-2 zege van vorige week voldoende.

De wedstrijd startte rampzalig voor Hertha, waar Nederlander Maikel Aerts reservekeeper is. Binnen zestig seconden stond de club op Belijn op achterstand door een treffer van Maximillian Beister.

Anis Ben-Hatira hielp Hertha nog voor rust aan de gelijkmaker, maar dupeerde zijn ploeg door na de pauze een tweede gele kaart te pakken. Met een man meer pakte Düsseldorf de overwinning. Ranisav Jovanovic tekende voor de 2-1. Daarna lag de wedstrijd korte tijd stil doordat fans van beide ploegen vuurwerk op het veld gooiden.

In de slotminuten gaf invaller Raffael de gasten uit Berlijn nog een sprankje hoop met de 2-2.

Chaos

Het uitzinnige thuispubliek bestormde het veld nog voordat de arbiter had afgefloten, wat voor een enorme chaos zorgde. Het duurde ruim twintig minuten voordat de fans weer van het veld verwijderd waren en er doorgespeeld kon worden. Tijdens het oponthoud kregen spelers van Hertha en Düsseldorf het met elkaar aan de stok.

In de resterende twee minuten slaagde Hertha er niet meer in zijn Bundesliga-status te redden. Düsseldorf speelde in 1997 voor het laatst op het hoogste niveau. Hertha daalt na één seizoen in de Bundesliga weer af.
Aankomende wedstrijden
Datum Tijd Team (thuis) Team (uit) Kansen
13-07-2013 15:00

Reacties

Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.

Inloggen Registeren