Klopp: "Niet onder woorden te brengen"

Gegevens

Auteur:
Pascal Batelaan
Gepubliceerd:
12 mei 2012 om 23:33
Categorie:
Reactie

Borussia Dortmund legde zaterdag met grote overtuigen op de eerste dubbel uit de clubhistorie. Na het winnen van de landstitel won de Duitse topclub ook de DFB Pokal door Bayern München in de finale te vernederen: 5-2.

Succestrainer Jürgen Klopp kon na afloop niet onder woorden brengen hoe blij hij was. "Dit was een bekerfinale die voor alle mensen die Dortmund een warm hart toedragen niet beter had kunnen verlopen. We hebben ijskoud toegeslagen en een paar geweldige goals gemaakt."

"Het is niet onder woorden te brengen wat wij vandaag hebben laten zien", sprak Klopp tegen Kicker. Hij kreeg bijval van aanvoerder Sebastian Kehl. "We hebben terecht de titel en de beker gepakt. Vijf doelpunten maken tegen Bayern, sensationeel!"

Aankomende wedstrijden
Datum Tijd Team (thuis) Team (uit) Kansen
25-05-2013 20:45
08-07-2013 18:00

Reacties

Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.

Inloggen Registeren