Koeman: "Singh is misschien wel het fitst"

Gegevens

Auteur:
Ruben Winkels
Gepubliceerd:
06 juli 2012 om 16:09
Categorie:
Reactie

Feyenoord speelt zaterdag zijn eerste oefenduel in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Op Varkenoord treedt de ploeg van Ronald Koeman aan tegen Sportclub Feyenoord.

Vrijdag trainde Feyenoord voor het laatst in aanloop naar de oefenwedstrijd. "We hebben tot dusver prima kunnen trainen en de oefenwedstrijd van zaterdag is een mooie afsluiting van de eerste weken van de voorbereiding", aldus een tevreden Koeman op de clubsite van de Rotterdammers.

Harmeet Singh debuteerde vrijdag op de Feyenoord-training. Koeman kan direct over de Noorse middenvelder beschikken. "Singh is misschien wel onze fitste speler", glimlachte de oefenmeester, die zaterdag waarschijnlijk geen beroep kan doen op John Goossens, Mitchell te Vrede en Kaj Ramsteijn.

Het drietal heeft de afgelopen dagen vooral individueel getraind, waardoor het duel van zaterdag voor hen te vroeg komt. Op aanvoerder en EK-ganger Ron Vlaar na, die maandag terugkeert van vakantie, is de selectie verder compleet.

Na het duel met Sportclub Feyenoord vertrekt de Rotterdamse club naar Ermelo. Koeman: "Op trainingskamp heb je net even wat meer tijd voor bepaalde dingen, bijvoorbeeld om te werken aan tactische onderdelen. Ook voor de nieuwe jongens is zo'n week erg nuttig, al moet ik zeggen dat zij een prima indruk maken. Ze zijn gretig en stralen in alles uit graag voor Feyenoord te willen spelen, iets wat we met onze prestaties van afgelopen seizoen zelf hebben afgedwongen."

Reacties

Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.

Inloggen Registeren

Avatar
afbeelding van WesleyVakU
Gebruiker
Geplaatst door WesleyVakU
Datum/tijd
06-07-2012 om 19:42
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

Al slaag deze jongen niet... het is toch weer prachtig dat Feyenoord weer centjes heeft om spelers te kopen? Het is geen hoog bedrag maar wel mooi om te zien.