Krasic wil Juventus en Italië achter zich laten
Milos Krasic is volgens zijn zaakwaarnemer Dejan Joksimovic komend seizoen niet meer actief voor zijn huidige werkgever Juventus. De zaakwaarnemer van de vleugelspeler maakte tevens bekend dat zijn pupil Italië wenst te verlaten.
"Het is zeker dat Krasic aan het einde van het seizoen zal vertrekken bij Juventus. Hij wil weg en hij kwam niet regelmatig aan spelen toe. Zijn periode in Italië zit er op en hij is klaar om naar een ander land te vertrekken", aldus Joksimovic tegenover Tuttomercatoweb.Vooralsnog is er geen concrete interesse in de international van Servië. "Tottenham Hotspur of Liverpool ? Er is nog geen specifieke club die hem wil aantrekken. Geloof mij, er zijn weel clubs die interesse in hem hebben."
In 2010 maakte de middenvelder de overstap van CSKA Moskou naar Juventus. Destijds ondertekende hij een contract voor vier seizoenen. Krasic wist echter geen vaste basisplaats te bemachtigen bij de club uit Turijn.
| Tijd | C | Titel | R | Categorie |
|---|---|---|---|---|
| 23:30 |
|
Trainer Mazzarri vertrekt bij Napoli | 1 | Nieuws |









Reacties
Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.
Inloggen Registeren