'Napoli-preses verkoopt Cavani alleen aan gek'

Gegevens

Auteur:
Klaas Jan van der Veen
Gepubliceerd:
21 juli 2012 om 22:21
Categorie:
Reactie

Aurelio De Laurentiis heeft een verkoop van sterspeler Edinson Cavani zo goed als uitgesloten. Volgens de preses van Napoli is een transfer onbespreekbaar, tenzij een club een bod van honderd miljoen euro uitbrengt.

Cavani is recent gelinkt aan clubs als Chelsea, Paris Saint-Germain en Juventus. "Cavani is niet te koop", reageert De Laurentiis tegenover Sky Italia. "Maar ik zou het overwegen als een gek persoon honderd miljoen euro wil betalen. Dat wil niet zeggen dat ik zijn waarde koppel aan de vraagprijs, maar dat is hij voor mij waard. Voor minder vertrekt hij niet."

De Laurentiis sluit een transfer naar PSG zo goed als uit. Daarmee wijst hij op transfers van spelers als Ezequiel Lavezzi, Zlatan Ibrahimovic en Thiago Silva. "PSG kan niet iedereen kopen. Als er een regel is met betrekking tot Financial Fair Play, kan ik niet begrijpen dat Michel Platini het beleid van zulke clubs blijft negeren."

Reacties

Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.

Inloggen Registeren

Avatar
afbeelding van JohnTerry
Gebruiker
Geplaatst door JohnTerry
Datum/tijd
22-07-2012 om 01:41
Waardering
Positief
(1)
Negatief
(0)
Reactie

Grappig. Volgens zijn zaakwaarnemer heeft Napoli Cavani deze week aangeboden bij Chelsea voor 35 miljoen pond.

Avatar
afbeelding van Weaslehh
Gebruiker
Geplaatst door Weaslehh
Datum/tijd
22-07-2012 om 11:09
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

JohnTerry: Heb je daar een bron van?