SC Heerenveen zoekt nog naar vier versterkingen
SC Heerenveen is zeker nog niet klaar voor de start van het seizoen. De Friezen maakten vorige week indruk door Rapid Boekarest ruim te verslaan, maar dat gebeurde met een selectie die nog niet compleet is.
"Achterin zijn we tevreden met wat we gehaald hebben, maar op het middenveld en voorin willen we er nog wat bij", verklaart technisch directeur Johan Hansma in De Telegraaf. "We willen werken met een selectie van 33 tot 34 man."
Het budget van Heerenveen houdt echter niet over. Een vertrek van de door Ajax begeerde Oussama Assaidi zou dan ook welkom zijn. "Maar Oussama is gewoon mee (naar Boekarest, red.) en staat ingeschreven voor de Europa League."
De Friezen verdedigen in Roemenië een 4-0 voorsprong. "Het was wel lekker dat alles op zijn plek viel. Dat gevoel had Marco (Van Basten, red) ook. Wij hebben de grootste zege van de derde ronde in de Europa League-voorronde neergezet. Dat is overigens nog geen garantie, want wij hebben het in het verleden ook nog weleens weggegeven in een uitwedstrijd in Roemenië."






Reacties
Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.
Inloggen Registeren
ik hoop dat alle nederlandse clubs vanavond doorgaan, al wordt het voor vitesse vrees ik wat lastiger.
Heerenveen succes!