Van der Vaart: "Robben blijft bij Bayern"

Gegevens

Auteur:
Fabian Bijman
Gepubliceerd:
25 mei 2012 om 10:20
Categorie:
Reactie

Arjen Robben was de afgelopen dagen hét onderwerp van gesprek in Nederland en Duitsland. De Oranje-international werd tijdens het oefenduel tussen Nederland en Bayern München uitgefloten door z'n eigen fans.

De Duitse fans gaven Robben, kort na de verloren Champions League-finale tegen Chelsea waarin hij een strafschop miste, nu niet echt een warm welkom. De verbazing over de reactie van de Bayern-supporters was groot. Enkele Nederlandse collega's van Robben vroegen zich zelfs hardop af of hij wel bij de club moest blijven.

De 28-jarige Robben, die onlangs zijn contract in München verlengde, doet er volgens Rafael van der Vaart goed aan om niet te vertrekken bij Bayern. "Robben zal ook komend seizoen bij Bayern spelen", zegt Van der Vaart, oud-speler van Hamburger SV, in Bild. "Het is de juiste vereniging voor Arjen."

"Robben is een superprof", gaat de middenvelder van Tottenham Hotspur verder. "Hij heeft zich ondanks de fluitende supporters netjes gedragen tegenover zijn eigen fans. Na een sterk EK met Nederland is iedereen de teleurstelling absoluut weer vergeten." Robben sluit vrijdag aan bij de selectie van het Nederlands elftal in Lausanne.
Aankomende wedstrijden
Datum Tijd Team (thuis) Team (uit) Kansen
12-05-2013 14:30
19-05-2013 17:00

Reacties

Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.

Inloggen Registeren