Verbeek baalt: "Ajax is helemaal onrealistisch"

Gegevens

Auteur:
Klaas Jan van der Veen
Gepubliceerd:
11 mei 2012 om 19:21
Categorie:
Reactie

Brett Holman en Simon Poulsen nemen in de zomer afscheid van AZ. Trainer Gertjan Verbeek hoopt de rest van de selectie intact te houden, maar moet serieus rekening houden met meer transfers.

"Dat is de prijs die een club als AZ betaalt na een goed seizoen", zegt Verbeek tegenover RTV Noord-Holland. Niklas Moisander is één van de spelers waarvoor andere clubs in de markt zijn. "PSV heeft geïnformeerd naar Moisander, maar nog een lager bod neergelegd dan vorig seizoen. Wij vinden dat Niklas na een prima seizoen alleen maar duurder is geworden."

Ook Ajax heeft serieuze belangstelling voor Moisander. Verbeek is echter niet te spreken over de werkwijze van de Amsterdammers. "Ajax is helemaal onrealistisch, zij doen vier centrale verdedigers een bod en laten dan niets meer van zich horen." De speler in kwestie blijft nuchter onder de aandacht. "Ik heb nog geen nieuws en zie het wel, ik ga nu met vakantie en zie wel waar ik mij moet melden."

Verbeek en AZ gaan geen opvolger aantrekken voor Poulsen wegens het uitblijven van een transfersom. AZ laat één van de drie spitsen vertrekken, waarbij huur of verkoop geen rol speelt. "Altidore blijft, maar de andere twee, Benschop en Boymans, moeten wekelijks spelen en dus mag er één weg."

Reacties

Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.

Inloggen Registeren