Vertonghen: "Natuurlijk zit ik ermee"

Gegevens

Auteur:
Gino Ninaber
Gepubliceerd:
02 juli 2012 om 22:16
Categorie:
Reactie

Jan Vertonghen is nog altijd speler van Ajax. Het liefst had de mandekker nu het shirt van Tottenham Hotspur om de schouders gedragen, maar de Amsterdammers kwamen niet tot een akkoord met de club uit Londen.

En dus heeft Vertonghen zich weer aangesloten bij de selectie van Ajax. Hij hoopt echter nog steeds op een transfer, zo vertelt hij op de website van Ajax. "Natuurlijk houdt het me wel bezig dat er nog geen duidelijkheid is. Het gaat immers over mijn toekomst. Ik kan dan ook moeilijk zeggen dat er niet aan denk, want natuurlijk zit ik ermee. Maar het feit is er nu eenmaal, dus daar zal ik me naar moeten schikken."

Vertonghen wil ruim voor het sluiten van de transfermarkt duidelijkheid over zijn toekomst. "Op dit moment speel ik bij Ajax, dus daar zal ik me altijd honderd procent voor geven. Ik ben immers sportman. En ondanks alle perikelen is het voor mij gewoon het begin van een nieuw seizoen. En dat begint voor mij bij Ajax. Het is uiteraard niet te zeggen hoe lang het duurt, maar ruimschoots voor 31 augustus moet er wel duidelijkheid zijn."

Aankomende wedstrijden
Datum Tijd Team (thuis) Team (uit) Kansen
05-05-2013 12:30
12-05-2013 14:30

Reacties

Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.

Inloggen Registeren

Avatar
afbeelding van dick.schrier
Gebruiker
Geplaatst door dick.schrier
Datum/tijd
02-07-2012 om 22:38
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

Die zit komend seizoen op de bank volgens de trainer, zegt hij ook over de andere spelers die niet willen bijtekenen.

Avatar
afbeelding van fmeister
Gebruiker
Geplaatst door fmeister
Datum/tijd
02-07-2012 om 23:13
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

Verthongen is Ajax allang ontgroeid, dit is echt een hele lage zet van Ajax. Als ze er wat aan hadden willen verdienen moesten ze maar eerder verkopen. Als je zo lang wacht keldert zijn waarde. Vertonghen kan zo meedraaien met clubs als Milan en misschien is hij zelfs een waardige opvolger van Puyol.

Avatar
afbeelding van AlexOut
Gebruiker
Geplaatst door AlexOut
Datum/tijd
02-07-2012 om 23:42
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

Erg jammer weer dat het zo lang duurt met die onderhandelingen..
Gun die jongen na jaren van goede dienst gewoon zijn transfer..

Avatar
afbeelding van ringo.dekroon
Gebruiker
Geplaatst door ringo.dekroon
Datum/tijd
03-07-2012 om 00:12
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

ajax wou de maximale bedrag voor hebben.... kan ik me heus bij indenken., als je al ziet hoe de salaris structuur bij ajax is is het belangrijk dat er ook genoeg geld blijft komen voor de salarissen en nieuwe transfers en investeringen in de jeugd... als je 20miljoen voor wilt hebben maar krijg er 12 dn moet je toch been stijf houden.. als je al ziet dat de hotspurts door geldschieters met 100den miljoenen overeind worden gehouden moet je daar ook gebruik maken... en vertongen zal dan helaas gewoon zijn contract uitdienen, maar belangrijk blijft die...transfers zijn nog niet voobij, hij zal wel vertrekken tegen de einde..

Avatar
afbeelding van Suikerbrood
Gebruiker
Geplaatst door Suikerbrood
Datum/tijd
03-07-2012 om 02:25
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

Echt de stomste redenatie ooit. Als volgend jou de Spurs overeind zijn gehouden met 100'den miljoenen. Dan zal daar wel een reden voor zijn dat er zoveel geld in moest om de club te redden. Dan is dat niet opeens een vrij budget voor de transfermarkt. Desondanks heb ik ook nog nooit van dat verhaal gehoord over die 100'den miljoenen.

Verder kan je wel je poot stijf houden met je 20 miljoen. Maar een verdediger met een eenjarig contract in de Nederlandse eredivisie is gewoon minder dan 10 miljoen waard. Ligt niet aan vertonghen of aan Ajax maar gewoon aan het feit dat de eredivisie flink gedevalueerd is. Desondanks krijgt Ajax wel vaak nog de beste prijs voor hun spelers alleen denk ik dat ze nu een keer aan overkill doen. En in Engeland zijn ze niet gek. Die halen hem dan wel op in de volgende zomer of in de winter.

Je speler op de bank zetten omdat hij niet bijtekent is ook niet slim. Kortom zijn waarde word alleen maar minder. Een type als Vertonghen tekent waarschijnlijk toch niet meer bij. En waarom het laatste jaar van een contract verpesten en hem op de bank zetten terwijl je beter nog even van zijn buitengewone kwaliteiten gebruik maken

Avatar
afbeelding van _AJAX_
Gebruiker
Geplaatst door _AJAX_
Datum/tijd
03-07-2012 om 05:26
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(1)
Reactie

Met of zonder Jan, heeft Ajax wederom het sterkste team van Nederland. Zelfs met van Basten, Rutten, Advocaat, Mclaren en Verbeek worden we toch voor de 3e op rij kampioen!

Avatar
afbeelding van HuubS10
Gebruiker
Geplaatst door HuubS10
Datum/tijd
03-07-2012 om 08:35
Waardering
Positief
(1)
Negatief
(0)
Reactie

Het is duidelijk dat Ajax druk wil uitoefenen op Tottenham om zoveel mogelijk voor Jan Vertonghen te vangen. Ik hoop dat ze de taktiek met Jan hebben doorgesproken. Hij verdient het niet om als een stuk handelswaar door Ajax te worden behandeld. Het moet ook voor Jan duidelijk zijn dat als er door Ajax niet goed wordt gecommuniceerd, hij dan maar een jaartje in het tweede gaat spelen en dan voor niks de deur uit loopt.

Avatar
afbeelding van Bertram
Gebruiker
Geplaatst door Bertram
Datum/tijd
03-07-2012 om 11:00
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

Ajax kan natuurlijk vragen wat ze willen voor Jan Vertonghen, ik snap echter ook wel dat Tottenham € 12 mln genoeg vindt voor een verdediger uit de Nederlandse competitie. Hoewel ik ook denk dat Jan in staat is aan te haken bij het hogere nivo in Engeland, blijft het toch altijd een gok om een speler uit Nederland te halen.

Als Ajax hem niet verkocht krijgt moeten ze verder ook niet zeuren. Er is een goed bod geweest wat je niet hebt geaccepteerd. Volgend jaar gaat Jan dan gratis naar een andere club. Het komende seizoen heb je dan wel de beschikking over een hele goede verdediger die je gewoon moet opstellen. Geen flauwekul over op de bank zetten omdat hij niet wil bijtekenen. Jan is naar mijn weten altijd loyaal geweest naar Ajax. Het is zijn goed recht om nu een stap hoger te ambieren.

Avatar
afbeelding van KO1973
Gebruiker
Geplaatst door KO1973
Datum/tijd
03-07-2012 om 14:09
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

Ik snap Ajax niet, ik begrijp dat elke euro er eentje is maar kijkend naar wat Vertonghen voor Ajax heeft betekend, lijkt het me een mooi gebaar om niet al te dwars te gaan liggen. Anders zit ie volgend jaar op de bank zegt Frank de Boer, dan heb je er ook niets aan.