Wenger: "De transfermarkt is rustig"

Gegevens

Auteur:
Klaas Jan van der Veen
Gepubliceerd:
21 juli 2012 om 22:11
Categorie:
Reactie

Arsenal-manager Arsène Wenger sluit niet uit dat de Londense club deze zomer nog gaat shoppen op de transfermarkt. De ontwikkelingen zijn volgens de Fransman afhankelijk van de terugkeer van huurlingen en eventueel vertrekkende spelers.

"Graag willen we één of twee spelers toevoegen aan de selectie, maar we zijn afhankelijk van de hoeveelheid vertrekkende spelers. De selectie moet gerespecteerd worden", vertelt de Fransman in Arsenal Player. "Dat respect is zo belangrijk. Voor de komst van spelers zullen er spelers moeten vertrekken. Dat is nog niet gebeurd, de markt is rustig."

Deze zomer versterkte Arsenal zich reeds met Lukas Podolski en Olivier Giroud. Enkele spelers keren bovendien terug van verhuurperiodes. Wenger wil afwachten hoe zij zich ontwikkelen om te beoordelen of het nodig is om toe te slaan op de transfermarkt. Bovendien verlaten enkele spelers de club mogelijk nog, waaronder Oranje-international Robin van Persie.

"Over de situatie kan ik nog weinig concreets zeggen. Als bepaalde spelers geen nieuwe clubs vinden, blijven ze hier deel uitmaken van de selectie. Op dit moment kan ik geen concrete indicatie geven", besluit Wenger.

Aankomende wedstrijden
Datum Tijd Team (thuis) Team (uit) Kansen
04-05-2013 18:30
14-05-2013 20:45
19-05-2013 17:00

Reacties

Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.

Inloggen Registeren

Avatar
afbeelding van DTjerkie
Gebruiker
Geplaatst door DTjerkie
Datum/tijd
21-07-2012 om 23:08
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

Ik gok op 3 nieuwe spelers, alle 3 Fransen, alle 3 onder de 22, alle drie nog niks gepresteerd maar 'grote talenten'. Deze man is doorgedraaid in zijn eigen ideeën en maakt Arsenal kapot. RVP weg en tweede hands spelers komen er voor in de plaats. Waardeloos!

Avatar
afbeelding van The Golden Boy
Gebruiker
Geplaatst door The Golden Boy
Datum/tijd
22-07-2012 om 00:34
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

HEEL GOED GEZIEN,DAAR MOET DIE OOK WEG..

KIJKEN OF DIE ECHT ZO EEN GOEDE SPITS IS,ALS DE TEAM NIET OM HEM DRAAIT......

TOCH WEL EEN GOEDE SPELER,ALLEEN DOOR T NED.ELFTAL BEETJE MINDER GEWORDEN,ALTHANS VOOR MIJ DAN!

Avatar
afbeelding van Scarto
Gebruiker
Geplaatst door Scarto
Datum/tijd
22-07-2012 om 01:54
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

Ja idd

Tijd voor een nieuwe, frisse trainer daar o
Geld ook voor Man United overigens, het is niet gezond om een trainer zo lang ergens te laten zitten

Avatar
afbeelding van the east it is
Gebruiker
Geplaatst door the east it is
Datum/tijd
22-07-2012 om 07:29
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

Weg wezen Van Persie. Een spelere als V Persie verdient wat grote prijzen. Haalt die daar nooit.

Avatar
afbeelding van Jojojoris
Gebruiker
Geplaatst door Jojojoris
Datum/tijd
22-07-2012 om 12:59
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

Ben Arfa en Cabaye erbij, lijken me mooie versterkingen voor het middenveld en aanval

Avatar
afbeelding van fredkroket
Gebruiker
Geplaatst door fredkroket
Datum/tijd
22-07-2012 om 13:13
Waardering
Positief
(0)
Negatief
(0)
Reactie

Wenger zelf op de transferlijst.Beste oplossing voor Arsenal.En geen extra fransen meer.Enough is enough.