Wijnaldum in onzekerheid door blessure
Georginio Wijnaldum viel zaterdagavond in de uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk al na een half uur uit. De middenvelder van PSV verliet het veld strompelend wegens een enkelblessure.
Na afloop had Wijnaldum zijn linkervoet in een sportschoen en zijn rechter in een slipper. "Ik weet nog niet hoe erg het is, daar is het nu te vroeg voor. Zondag gaan we er naar kijken", oordeelde de PSV'er, schrijft het ANP.
Voor de oud-Feyenoorder komt de blessure op een bijzonder ongunstig moment. Wijnaldum had juist een basisplaats toegewezen gekregen vanwege de schorsing van Ola Toivonen, die vorige week tegen Ajax de voorkeur kreeg. Na het uitvallen van de Rotterdammer speelden achtereenvolgens Dries Mertens en Jeremain Lens als schaduwspits.
Extra zuur was bovendien de nederlaag die PSV leed in Waalwijk. RKC zegevierde met 3-2.







Reacties
Om te kunnen reageren dien je ingelogd te zijn.
Inloggen Registeren
Kopen ze toch weer een nieuwe?
BOERUHHHHHHHHHHH, BOERRUHHHHHHHHHH, BOERUHHHHHHHHHHHHHH, KOPENNNNNNNNNNN, KOPENNNNNNNNNNNN, KOPENNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
karma