Nieuws
nieuws
Gepubliceerd
8 Februari om 14:12
Auteur
Fabian Bijman
Competities
Serie A (Ita)
Clubs
AC Milan
Spelers
Alexandre Pato
Alessandro Nesta
AC Milan maakt zich zorgen om Pato en Nesta
AC Milan-trainer Leonardo weet nog altijd niet of hij in het Champions League-tweekamp met Manchester United kan beschikken over Alexandre Pato en Alessandro Nesta. De twee spelers zijn bezig aan een race tegen de klok.
Pato en Nesta kampen beiden met blessures. Of zij op tijd hersteld zijn voor de belangrijke tweekamp in de knock-outfase van de Champions League is nog twijfelachtig. Nesta ondervindt hinder van een hamstringblessure, terwijl Pato al langere tijd gebukt gaat onder spierproblemen.
Leonardo geeft nu toe dat hij zich zorgen maakt om het tweetal. "Het duurt allemaal iets te lang", zegt de trainer in gesprek met Sky Italia. "We gaan hun toestand de komende dagen evalueren. Eerst zullen ze continuïteit moeten tonen tijdens de trainingen. Dan weten we hoe zij er conditioneel voorstaan."
"Ik weet niet of zij er vrijdag alweer bij zijn wanneer we Udinese treffen in de competitie. Ik kan alleen maar hopen. Als zij het duel met Udinese niet halen zal ik me moeten richten op alternatieven", aldus Leonardo. Het eerste duel met Manchester United staat volgende week dinsdag te gebeuren.
Gerelateerde nieuwsberichten:
Pato zoekt oorzaak blessureleed bij gebit
Pato: "Ik ben erbij tegen Manchester United"
Pato mist Milanese derby, Nesta onzeker
















