Nieuws
nieuws
Gepubliceerd
23 Februari 2010 om 08:32
Auteur
Fabian Eijkhout
Competities
Eredivisie (NL)
Clubs
PSV
'PSV heeft ook Bosz en Müller in het vizier'
Omdat Marcel Brands nog steeds geen handtekening heeft gezet onder een contract bij PSV, kijkt de Brabantse club voorzichtig verder naar een nieuwe technisch manager. Peter Bosz en de Duitser Andreas Müller zijn nu ook in beeld, meldt De Telegraaf.
Brands werd een maand geleden al benaderd door PSV. De droomkandidaat voor de Eindhovenaren heeft zijn huidige club AZ echter beloofd pas verder te kijken als het toekomstperspectief in Alkmaar niet naar zijn zin is. "Ik concentreer me volledig op AZ, daar wil ik het bij laten", aldus Brands.
Omdat PSV voor 1 april een technisch manager aan wil stellen, zijn nu ook Bosz en Müller in beeld. De koploper uit de Eredivisie wil dat de technisch manager op 1 april start, omdat op die dag ook de nieuwe algemeen directeur Tiny Sanders officieel begint aan zijn werkzaamheden bij PSV.
Bosz, die aangeeft niet op de hoogte te zijn van de interesse van PSV, was in het betaald voetbal voor het laatst actief bij Feyenoord. Daar was hij werkzaam als technisch directeur. Müller werkte vorig seizoen samen met PSV-trainer Fred Rutten bij Schalke 04. De Duitser werd net iets eerder ontslagen dan de Nederlander. Zowel Bosz als Müller is direct beschikbaar voor PSV.
Gerelateerde nieuwsberichten:
Brands: "Heb niet met PSV gesproken"
Brands kan gratis vertrekken bij AZ
'PSV al rond met Brands over salaris'
'Insiders bevestigen PSV-besprekingen Brands'
Voetbal nieuws overzicht van Donderdag 17 mei 2012
Voetbal nieuws overzicht van Woensdag 16 mei 2012










Eredivisie
Eerste divisie
Premier League
Primera Division
Bundesliga
Serie A
Belgie
Frankrijk
GNF1
Topklasse
SuperLiga
Super Lig
Schotland
Champions League
Europa League
KNVB Beker
EK 2012
Oranje
EK onder 21
Olympische Spelen
WK 2014