Nieuws
nieuws
Gepubliceerd
22 Mei 2010 om 16:20
Auteur
Reon Boeringa
Competities
Eredivisie (NL)
Clubs
FC Twente
'FC Twente en Preud'homme bijna akkoord'
Michel Preud'homme wordt naar alle waarschijnlijkheid de nieuwe trainer van FC Twente. De Belg had zaterdag een onderhoud met de clubleiding van de Tukkers.
Beide partijen hopen snel een akkoord te bereiken, weet RTV Oost. Eén van de eisen van Preud'homme is dat hij zijn assistenten van AA Gent mee mag nemen. Wat dat betekent voor de toekomst van Kees van Wonderen en Alfred Schreuder, die de afgelopen seizoenen de vertrokken Steve McClaren ondersteunden, is niet bekend.
Preud'homme leidde AA Gent het afgelopen seizoen naar de tweede plaats in de Jupiler Pro League, waardoor de Vlamingen zich plaatsten voor de voorronde van de Champions League. Daarnaast won hij met Gent de beker.
De 51-jarige oud-keeper was eerder trainer van Standard Luik. Hij kwam in zijn actieve loopbaan 58 keer uit voor het Belgische elftal en speelde voor Benfica, KV Mechelen en Standard.
Gerelateerde nieuwsberichten:
AA Gent praat vijf uur met begeerde Preud'Homme
Voetbal nieuws overzicht van Donderdag 17 mei 2012
Voetbal nieuws overzicht van Woensdag 16 mei 2012










Eredivisie
Eerste divisie
Premier League
Primera Division
Bundesliga
Serie A
Belgie
Frankrijk
GNF1
Topklasse
SuperLiga
Super Lig
Schotland
Champions League
Europa League
KNVB Beker
EK 2012
Oranje
EK onder 21
Olympische Spelen
WK 2014