Reactie
nieuws
Gepubliceerd
6 Februari om 13:18
Auteur
Mark Penterman
Competities
Bundesliga (Dui)
Premier League (Eng)
Clubs
Arsenal
Bayern München
Spelers
Arjen Robben
Robin van Persie
Van Hanegem: "Zag Robben matig spelen"
Willem van Hanegem maakt zich zorgen over het EK van Oranje. De oud-international is niet gecharmeerd van het spel van Arjen Robben. "Het bekende gedoe", schrijft hij in zijn column in het Algemeen Dagblad.
Van Hanegem vreest dat Robin van Persie, die in de vorm van zijn leven steekt, niet goed bediend wordt met Arjen Robben aan de rechterkant van het veld. "Van Persie is op grootse wijze bezig bij Arsenal, werkelijk formidabel. Maar ik denk dan meteen weer aan het Nederlands elftal. Ik zag Robben matig spelen bij Bayern München", is de mening van De Kromme.
"Het bekende gedoe: op de flank de bal aannemen, actie maken, naar binnen rennen, de bal af kunnen geven en dat dus niet doen, maar op het doel schieten. Hij had vier keer een speler in kansrijke positie kunnen bedienen", vervolgt Van Hanegem.
"Hoe gaat dat straks op het EK? Gaan we Van Persie weer net als na het WK van 2010 afzeiken? Ik kan me niet voorstellen dat we weer gaan spelen met naar binnen trekkende flankspelers, als we een spits hebben die in bloedvorm is en alle kansen verzilvert."
Gerelateerde nieuwsberichten:
Van Hanegem: 'Laat iemand Ebecilio coachen'
Van Hanegem vreest zwaar EK voor Oranje









Eredivisie
Eerste divisie
Premier League
Primera Division
Bundesliga
Serie A
Belgie
Frankrijk
GNF1
Topklasse
SuperLiga
Super Lig
Schotland
Champions League
Europa League
KNVB Beker
EK 2012
Oranje
EK onder 21
Olympische Spelen
WK 2014