Nieuws
nieuws
Gepubliceerd
16 Februari om 11:30
Auteur
Kenny Robberechts
Competities
Europa League
Clubs
Anderlecht
AZ
Spelers
Jozy Altidore
Sacha Kljestan
Altidore: "Vertrek Lukaku goed opgevangen"
Anderlecht maakt zich klaar voor de heenwedstrijd van de Europa League tegen het Nederlandse AZ. Met Sacha Kljestan en Jozy Altidore staan er twee Amerikanen op het veld.
Jozy Altidore speelt sinds begin dit seizoen voor het Nederlandse AZ. Hij kwam over van het Spaanse Villarreal, dat hem op 18-jarige leeftijd wegkaapte uit de Verenigde Staten. "Sindsdien staat er enorm veel druk op zijn schouders", vertelde landgenoot Kljestan aan La Dernière Heure.
De Anderlecht-speler kent Altidore van bij de nationale ploeg. "Hij heeft enorm veel talent en is een klinische afwerker. Zijn carrière verliep niet zoals gepland, maar hij heeft alles om het te maken. Veel mensen vergeten dat hij nog maar 22 jaar is."
Anderlecht favoriet
Altidore is alvast op zijn hoede voor de Europese wedstrijd. "Ik heb enkele wedstrijden van Anderlecht bekeken op het internet. Ze hebben een mooie aanvallende ploeg. Ik dacht dat het tijdperk na Lukaku veel moeilijker zou worden voor hen. Voor mij zijn ze de favoriet, maar AZ staat niet voor niets bovenaan de Nederlandse competitie."
"Sacha heeft me al veel over België verteld. Zijn verhalen hebben echter geen invloed gehad op mijn keuze voor AZ. Veel grote spelers hebben tijdens hun carrière in Nederland gespeeld. Vorig jaar speelde ik nog een vriendschappelijke wedstrijd tegen het Belgische nationale team."
Gerelateerde nieuwsberichten:
Bosman: "Anderlecht is de favoriet"
Juhasz: "Het domme balverlies moet eruit"
Rellen in Amsterdam op de valreep voorkomen
Voetbal nieuws overzicht van Dinsdag 22 mei 2012










Eredivisie
Eerste divisie
Premier League
Primera Division
Bundesliga
Serie A
Belgie
Frankrijk
GNF1
Topklasse
SuperLiga
Super Lig
Schotland
Champions League
Europa League
KNVB Beker
EK 2012
Oranje
EK onder 21
Olympische Spelen
WK 2014