Reactie
nieuws
Gepubliceerd
3 Augustus 2008 om 12:45
Auteur
Pieter Hanson
Competities
Eredivisie (NL)
Liga Sagres (Por)
Clubs
PSV
Sporting Portugal
Spelers
Simon Vukcevic
Stijn Wuytens
Stevens tevreden over gelijkspel
PSV-trainer Huub Stevens kijkt met een tevreden gevoel terug op het oefenduel met Sporting Lissabon van zaterdagavond (1-1). De oefenmeester zag zijn ploeg vooral een goede tweede helft spelen.
Daarin werd een vroege 1-0 achterstand ongedaan gemaakt. Simon Vukcevic had Sporting in de 6e minuut op voorsprong gebracht, maar twee minuten voor tijd zorgde de achttienjarige invaller Stijn Wuytens voor de gelijkmaker.
"De eerste helft was niet goed, want we waren te weinig aan de bal", zegt Stevens op de clubsite van PSV. "We kwam niet in de duels en onze organisatie was gewoon niet goed. In de tweede helft hadden we een andere organisatie en dan zie je dat we kunnen voetballen. Dat hebben we in de eerste helft niet gedaan."
Gerelateerde nieuwsberichten:
PSV in slotfase naast Sporting
















