Reactie
nieuws
Gepubliceerd
21 December 2008 om 18:26
Auteur
Robert Kuijpers
Competities
Eredivisie (NL)
Clubs
NEC
Spelers
Moestafa El Kabir
El-Kabir baalt van gemiste kans
Moestafa El-Kabir startte zondag in de basis van NEC. De Marokkaanse aanvaller kon tegen ADO Den Haag (0-0) echter niet imponeren, tot ontevredenheid van hemzelf.
In plaats van Saidi Ntibazonkiza startte hij in de basis. El-Kabir moest echter erkennen dat het niet zijn dag was. "Nee, ik heb het vandaag totaal niet laten zien", baalt hij na afloop tegenover Forza NEC. "Als ik een kans krijg, wil ik daar meteen gebruik van maken, maar het zat er vandaag niet in."
Hij baalde echter alleen niet van zichzelf. "En die scheidrechter, die was echt dramatisch. Maar ja, we hadden vandaag zelf ook gewoon moeten scoren. De trainer had er nog zo op gehamerd, dat we deze wedstrijd moesten winnen om aansluiting te houden met de top. Bij winst hadden we helemaal in de top gestaan, maar we staan er nog goed bij", blijft de aanvaller optimistisch.
De jongeling, die dit seizoen zijn debuut maakte in de hoofdmacht, weet waar hij zich nog kan verbeteren. "Bij Jong NEC speelde ik altijd in de spits of achter de de spits. Ik ben meer iemand die een actie kan maken en het doel op zoekt en dan hoef je eigenlijk geen voorzetten te geven. Dat is iets wat ik nog zeker moet verbeteren."
Gerelateerde nieuwsberichten:
NEC is niet wakker tegen ADO Den Haag
Wetzel: "Het was bedroevend slecht"
Been wil niet al te negatief zijn
Been baalt van stille supporters
Nieuwsoverzicht van Dinsdag 16 Maart 2010
































