
'Wijnaldum wordt gepolst en krijgt kans om terug te keren op Europese velden'
Georginio Wijnaldum kan terugkeren op de Europese velden. De 34-jarige middenvelder geniet serieuze interesse van AS Monaco, dat hem reeds gepolst heeft voor een winterse transfer. Dat meldt L'Èquipe.
AS Monaco versterkte zich al met Thilo Kehrer en wil dus een tweede oud-speler van Paris Saint-Germain aantrekken. Na een teleurstellend verblijf in Parijs vertrok Wijnaldum in september 2023 naar het Saudische Al Ettifaq. Monaco doet nu echter pogingen om hem terug naar Frankrijk en Europa te halen. De afgelopen dagen informeerden de Monegasken naar de haalbaarheid.
Volgens L'Èquipe is het nu de vraag of Wijnaldum zich laat verleiden door de nummer vier van de Ligue 1. De 96-voudig Oranje-international is een vaste waarde bij Al Ettifaq, waarvoor hij dit seizoen in achttien wedstrijden vier keer scoorde en één assist gaf. De oud-speler van Feyenoord, PSV, Newcastle United en Liverpool heeft nog een contract tot medio 2026.