
Liverpool heeft geen kind aan Ipswich en wint aan de hand van uitblinkende Gakpo
Liverpool heeft wederom goede zaken gedaan in de Premier League. De ploeg van Arne Slot won met 4-1 van Ipswich Town, niet in de laatste plaats door een sterk optreden van Cody Gakpo.
Al na tien minuten pakte Liverpool de voorsprong. Dominik Szoboszlai zette de ploeg van Slot op 1-0, door in de korte hoek raak te schieten. Na een half uur spelen verdubbelde The Reds de score. Gakpo gaf de bal vanaf de linkerkant goed voor, waarna Mohamed Salah de bal knap binnenwerkt en zijn negentiende treffer van het seizoen maakte. Nog voor rust werd het ook 3-0. Deze keer was het Gakpo zelf die de bal binnen mocht schieten, in de rebound, nadat een schot van Szoboszlai nog gekeerd werd.
⚽️ ➕️ 🅰️ in de eerste helft voor 𝐂𝐨𝐝𝐲 𝐆𝐚𝐤𝐩𝐨!#ViaplayVoetbal #Liverpool #Gakpo
— Viaplay Sport Nederland (@viaplaysportnl) January 25, 2025
In de tweede helft was het weer raak voor Gakpo. Na een voorzet van Trent Alexander-Arnold kopte de Oranje-international zijn tweede binnen. Daarmee kwam het aantal goals waar Gakpo bij betrokken was op drie. Een kwartier voor tijd leek het nog mooier te worden voor Liverpool, maar Alexander-Arnold raakte de paal. Uiteindelijk deed Ipswich nog wat terug, en kwam het via Jacob Greaves op 4-1.
Liverpool gaat aan kop in de Premier League en heeft zes punten meer dan de voornaamste concurrent, het Arsenal van Mikel Arteta. Bovendien heeft Liverpool nog een wedstrijd minder gespeeld.
Beluister de nieuwste aflevering van #DoneDeal over de soap bij Feyenoord, het meningsverschil tussen Farioli en Kroes en de mogelijke exit van Brobbey!