
Reijnders brengt redding: Milan wint na knotsgekke slotfase van Parma
Tijjani Reijnders heeft er zondag mede voor gezorgd dat AC Milan geen averij opliep tegen Parma. De Milanezen wonnen nipt met 2-3 in de Serie A.
Lang was de wedstrijd tussen AC Milan en Parma een schaakspel dat niet leidde tot schoten op goal. Pas na 25 minuten vond het eerste echte gevaar plaats. Na uitglijden van Theo Hernández zette Matteo Cancellieri Parma op voorsprong.
Vlak voor rust kon Milan orde op zaken stellen. Doelman Zion Suzuki haalde Milan-stopper Strahinja Pavlovic naar de grond. De scheidsrechter vond het genoeg voor een strafschop. De penalty werd benut door Christian Pulisic.
In de slotfase leek Milan af te stevenen op puntverlies toen Enrico Delprato tien minuten voor tijd uit een rebound Parma opnieuw op voorsprong zette. Het was Reijnders die in de blessuretijd opstond en Milan behoedde voor puntverlies. De middenvelder maakte in de 92e minuut na een goede loopactie gelijk. Drie minuten later zorgde Samuel Chukwueze er zelfs nog voor dat de drie punten binnengehaald werden.
Om de video te zien, moet je eerst op de tekst in de Tweet (X) klikken.
Tijjani Reijnders zet Milan toch nog gelijk! 🥳#ZiggoSport #SerieA #MilanParma
— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) January 26, 2025
Door de zege staat AC Milan nu op 34 punten uit 21 wedstrijden. Daarmee staan de Milanezen momenteel op een zesde plaats.
Beluister de nieuwste aflevering van #DoneDeal over de soap bij Feyenoord, het meningsverschil tussen Farioli en Kroes en de mogelijke exit van Brobbey!