Van de Looi 'verbaasd' door Heracles-nieuws

Van de Looi 'verbaasd' door Heracles-nieuws: 'Helemaal niets van gehoord'

27 januari om 10:19
Update: 27 januari om 11:05

Erwin van de Looi is verbaasd over de berichtgeving dat Heracles Almelo een bod zou hebben ontvangen op aanvoerder Brian De Keersmaecker. Het Deense FC Midtjylland heeft volgens 'een ingewijde uit het kamp De Keersmaecker' een serieuze bieding op tafel gelegd bij Heracles. Van de Looi weet echter van niets.

Vrijdag meldde De Telegraaf dat Midtjylland Heracles al een concrete aanbieding heeft gedaan voor De Keersmaecker. Tubantia heeft vanuit 'het kamp De Keersmaecker' hetzelfde vernomen. Na afloop van het duel tussen Heracles en FC Utrecht (1-1) van afgelopen vrijdag, wordt trainer Van de Looi geconfronteerd met het nieuws. "Ik heb er helemaal niets van gehoord", reageert hij in eerste instantie.

"Ik hoor net dat er blijkbaar ergens een bericht is verschenen dat er belangstelling is voor hem (De Keersmaecker, red.). Hij is geblesseerd, maar dan komen er meteen van dat soort verhalen in de wereld. Eén en één is twee. Maar volgens mij is er nul aan de hand, voor zover ik weet", vervolgt Van de Looi. "Ik heb net nog Nico-Jan (Hoogma, de technisch directeur, red.) gezien; hij heeft ook niets tegen mij gezegd. Dus ik zou echt verbaasd zijn. Het lijkt me ook geen goede zet om hem te laten gaan."

De Keersmaecker heeft in Almelo een contract dat doorloopt tot medio 2028. Heracles nam de Belg anderhalf jaar geleden voor zo'n vier ton over van FC Eindhoven. Dit seizoen is De Keersmaecker ook de aanvoerder van de huidige nummer vijftien van de Eredivisie.

Beluister de nieuwste aflevering van #DoneDeal over de soap bij Feyenoord, het meningsverschil tussen Farioli en Kroes en de mogelijke exit van Brobbey!