Been geeft transferadvies aan PSV

Been geeft transferadvies aan PSV: 'Hij kan zo meespelen, ik zou hem kiezen'

2 februari om 08:54

Mario Been ziet in Souffian El Karouani een goede versterking voor PSV. De Eindhovenaren zijn na de uitgaande transfers van Matteo Dams en Fredrik Oppegard op zoek naar een nieuwe linksback en hierbij valt de naam van El Karouani. Ook Anass Salah-Eddine is in beeld bij PSV

In De Eretribune op ESPN zegt Been dat hij het 'logisch' vindt dat El Karouani bij PSV op het lijstje staat als mogelijke versterking voor de linksbackpositie. "Ik denk dat hij zo mee kan spelen bij PSV", zegt de analist, die niet verwacht dat FC Utrecht mee gaat werken aan een winters vertrek. "Ik kan me niet voorstellen dat ze hem laten gaan."

Ook heeft PSV nadrukkelijke belangstelling voor FC Twente-verdediger Salah-Eddine, maar Been zou kiezen voor El Karouani. Collega-analist Kees Kwakman sluit zich daarbij aan. "Ik denk dat hij verdedigend iets betrouwbaarder is. Salah-Eddine is in aanvallend opzicht wel enorm gegroeid, dus het zijn iets andere types."

Kwakman begrijpt dat PSV interesse heeft in zowel Salah-Eddine als El Karouani. "Het zijn jonge jongens, waar nog groei in zit en die absoluut bij PSV kunnen aanhaken", legt de oud-voetballer uit. Onlangs ontving PSV tien miljoen euro voor de diensten van Dams. "Je moet er ook rekening mee houden dat het uit Saoedi-Arabië is en daarom tien miljoen is voor Dams. Dat betekent niet dat El Karouani ook tien miljoen waard is", besluit Kwakman.