
Grote problemen voor Priske: negen spelers ontbreken tegen PSV
Feyenoord moet het woensdag in bekerwedstrijd tegen PSV doen zonder negen spelers. Na de verloren Klassieker tegen Ajax (2-1) zijn ook Anis Hadj Moussa, Bart Nieuwkoop en Gernot Trauner geblesseerd geraakt.
De puzzel voor trainer Brian Priske wordt dus een enorme. Justin Bijlow, Jordan Lotomba, Chris-Kévin Nadje, Calvin Stengs en Ramiz Zerrouki kampen al met uiteenlopende kwetsuren. Van Quilindschy Hartman, die tegen Ajax na tien maanden blessureleed zijn rentree maakte, was al bekend dat hij de kwartfinale in de KNVB Beker zou moeten laten schieten.
Nu blijkt dat ook Hadj Moussa, Nieuwkoop en Trauner niet okselfris zijn. Priske bevestigt op de persconferentie in aanloop naar de bekerwedstrijd dat het trio een lichte blessure heeft en niet inzetbaar is. Feyenoord verkocht eerder deze week Santiago Gimenez aan AC Milan en stalde Gjivai Zechiël aan Sparta Rotterdam. Ten opzichte van een aantal weken geleden mist Priske dus een volledig elftal.
Positief is dat In-beom Hwang en Quinten Timber juist zondag terugkeerden. Het duo is wel inzetbaar in het Philips Stadion, waar woensdag om 18.45 uur wordt afgetrapt.
Beluister hier de de liveshow van #DoneDeal over Tyrell Malacia, de laatste deals van Ajax en de drukke Deadline Day bij Feyenoord!