
Carranza krijgt voorkeur boven Ueda tegen Sparta: 'Voor ons een logische keuze'
Feyenoord-spits Julián Carranza zal in het Eredivise-duel met Sparta Rotterdam in de basis starten, vertelt trainer Brian Priske voorafgaand bij ESPN. De Argentijn krijgt de voorkeur boven Ayase Ueda. Ook Bart Nieuwkoop en Quilindschy Hartman starten tegen Sparta.
Priske kiest zaterdag voor Carranza, omdat Ueda in korte tijd veel heeft gespeeld voor de Rotterdammers. "Voor ons was het eigenlijk een simpele en logische keuze. Ueda heeft de laatste tijd veel gespeeld. Hij is net terug van een blessure, dus we moeten nog een beetje opletten bij hem. Ik vond Ueda eigenlijk goed spelen. Het was misschien niet fantastisch, maar in sommige fases echt wel goed."
Op het middenveld kiest Priske tegen Sparta voor Timber, Hwang en Moder, waardoor Milambo op de bank plaatsneemt. "Milambo heeft zeven wedstrijden in vierentwintig dagen gespeeld. Hij voelde zich ook een beetje vermoeid en heeft te veel minuten gespeeld de laatste tijd." Priske kiest zaterdag ook voor Hartman. De herstelde linksback staat niet ingeschreven voor de Champions League. "Natuurlijk is dat jammer, maar de regels zijn nu eenmaal zo. Je moet harde keuzes maken en wij gingen voor de keeper, rechtsback en een middenvelder."
Beluister hier de allereerste Voetbalweek over de Henderson-saga, de boeiende Klassieker, de Liverpool-trein van Slot en veel meer!