
Steun voor Priske na Feyenoord-ontslag: 'Vind niet dat hij heeft gefaald'
Khalid Boulahrouz vindt niet dat Brian Priske volledig gefaald heeft als trainer van Feyenoord, vertelt de analist bij Ziggo Sport Voetbal. De Rotterdammers lieten maandag weten niet langer door te gaan met de Deense trainer.
Na 21 gespeelde wedstrijden staat Feyenoord slechts vijfde in de Eredivisie en de Rotterdammers zijn ook al uitgeschakeld in de KNVB beker. Wel doet de Nederlandse grootmacht nog mee in de Champions League. De vraag die daarbij rijst is of de periode onder Priske moet worden gezien als mislukking. "Ik vind van niet", zegt Boulahrouz. "Manchester City-uit was goed en Benfica-uit was een bijna perfecte wedstrijd. Het is een beetje mixed feelings voor die man en er hebben zoveel factoren meegespeeld, wat heeft geleid tot de situatie die het nu is. Ik vind niet dat hij heeft gefaald."
De oud-voetballer is van mening dat de slechte prestaties niet alleen te wijten zijn aan Priske. "Ik bedoel: het technische beleid kan je ook wat aanrekenen, want Gimenez was lang geblesseerd. Toen mocht Ueda het doen, maar die heeft het ook niet laten zien. Daar hadden ze al kunnen weten, als deze meneer vertrekt, dan moet er toch een nieuwe spits komen. Daar is ook niet op geanticipeerd."
Heeft Priske gefaald of heeft Feyenoord gefaald 👀#ZiggoSport #Rondo
— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) February 10, 2025
Alles over koploper Ajax, Noa Lang, de situatie bij PSV, de blamage van Liverpool, het swingende RKC en meer in de nieuwste Voetbalweek, met oud-Feyenoorder Luis Pedro en PEC-icoon Bram van Polen.