
Gullit acht Feyenoord kansrijk: 'Dat hebben ze dit seizoen al vaker bewezen'
Ruud Gullit denkt dat Feyenoord woensdag in de tussenronde van de Champions League tegen AC Milan een kans maakt, vertelt de oud-voetballer bij de Arabische sportzender Beln Sports. Gullit beleefde in zijn carrière grote successen met de Italiaanse club.
De oud-speler van AC Milan ziet dat de ploeg van trainer Sérgio Conceição steeds sterker voor de dag komt. "Ik heb Milan de laatste weken best veel zien spelen. Ze hebben geen topseizoen, maar de laatste tijd hebben ze de weg omhoog weer een beetje gevonden. Zaterdag tegen Empoli vond ik ze, zonder hun beste aanvallers Rafael Leão en Christian Pulisic, niet slecht spelen."
"Het is een team in opbouw, wat dat betreft wel enigszins vergelijkbaar met Feyenoord", vervolgt Gullit. "Zlatan Ibrahimovic doet nu de technische zaken, je ziet dat hij het elftal stapje voor stapje beter probeert te maken. De aankoop van Santiago Giménez is daar een duidelijk voorbeeld van." Ook wisten de Italianen zich deze winter te versterken met João Felix en Kyle Walker.
Ondanks de sterke start van oud-Feyenoorder Santiago Giménez en de overwinning van AC Milan op Empoli afgelopen zaterdag, denkt Gullit dat Feyenoord thuis resultaat kan behalen. "Maar Feyenoord heeft zeker een kans, sowieso in de eigen Kuip. Dat hebben ze dit seizoen al vaker bewezen in Europa, in eigen stadion kunnen ze van iedere tegenstander winnen."
Alles over koploper Ajax, Noa Lang, de situatie bij PSV, de blamage van Liverpool, het swingende RKC en meer in de nieuwste Voetbalweek, met oud-Feyenoorder Luis Pedro en PEC-icoon Bram van Polen.