Ibrahimovic onder indruk van eerste dagen van Gimenez

Ibrahimovic geeft in vier woorden reactie op vraag over eerste indruk van Gimenez

Zlatan Ibrahimovic is onder de indruk van Santiago Gimenez bij AC Milan. Ziggo Sport vraagt de voormalig superspits van Milan hoe hij denkt over de Mexicaan en Ibrahimovic wijst eerst naar het sterke moyenne van de oud-Feyenoord-spits.

"Één goal en één assist", luidt de eerste reactie van Ibrahimovic over Giemenz. "Nu al, maar hij is er pas net. Hij neemt wel positieve energie mee. Hij is heel blij en heeft zin om veel te spelen en zichzelf te laten zien. Tegelijkertijd moeten we wel voor hem zorgen. We willen hem de vrijheid en ruimte geven om zich te settelen en iedereen te leren kennen. We vertrouwen het proces en geloven in hem."

Ibrahimovic ging onlangs zelf met pensioen en heeft nog geen spijt van die beslissing. Toch mist hij wel een hoop dingen aan het voetbal. "Ik vind het fijnste aan mijn pensioen dat ik nu meer tijd met mijn familie kan besteden. Als profvoetballer moet je veel tijd inleveren, maar dat is wel positieve tijd. Ik mis de adrenaline die dit soort wedstrijden met zich meebrengt. De druk en het kleine beetje stress, dat komt allemaal samen en dat mis ik wel."