
Rode kaart Bellingham komt Real Madrid duur te staan: puntenverlies voor koploper
Real Madrid heeft zaterdagmiddag verrassend puntenverlies geleden op bezoek bij Osasuna. De huidige koploper van de LaLiga slaagde er in de tweede helft niet in op de 0-1 voorsprong te verdedigen na een rode kaart van Jude Bellingham.
Na een kwartier kwam de ploeg van Carlo Ancelotti op voorsprong via Kylian Mbappé. De Fransman schoot overtuigend raak op aangeven van Valverde, die de bal perfect klaarlegde voor Mbappé. Er leek niets aan de hand voor de bezoekers, maar vlak voor rust moest Real Madrid ineens verder met tien man na een rode kaart van Bellingham. De Engels international werd van het veld gestuurd na commentaar op de scheidsrechter.
Om de video te zien, moet je eerst op de tekst in de Tweet (X) klikken.
Mbappé! 🔥
— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) February 15, 2025
De Franse superster is heerlijk op dreef en scoort in de derde wedstrijd op rij! 🙌
Zijn 17de goal in La Liga! 🎯#ZiggoSport #LaLiga #OsasunaRealMadrid pic.twitter.com/p7osvgOldn
Tegen tien man rook Osasuna kansen op een resultaat tegen Real Madrid en de thuisploeg opende de jacht op de gelijkmaker. Na een ingreep van de VAR kreeg Osasuna na een klein uur een strafschop wegens een overtreding van Eduardo Camavinga. Vanaf elf meter was Ante Budimir trefzeker en schoot zijn ploeg zodoende op gelijke hoogte.
𝐑𝐎𝐎𝐃 voor Bellingham! 🟥
— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) February 15, 2025
De Engelsman zegt iets onbehoorlijks richting de scheidsrechter en mag vertrekken 😱
Real Madrid moet de tweede helft overleven met 10 man 👀#ZiggoSport #LaLiga #OsasunaRealMadrid pic.twitter.com/Gurm8LEvLa
In het restant van de wedstrijd kreeg Real Madrid nog een paar kansen om de wedstrijd alsnog te winnen met een man minder, maar Mbappé, Vinicius en Luka Modric wisten de doelman niet te verschalken. Door het puntenverlies van De Koninklijke kan Atlético Madrid de koppositie pakken met een overwinning op Celta de Vigo. Die wedstrijd begint zaterdagavond om 18.30 uur.
Daar is de gelijkmaker! 😬
— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) February 15, 2025
Osasuna krijgt een penalty en die wordt benut door Budimir 🎯
De Koninklijke moet met 10 man op zoek naar de winnende! 😮💨#ZiggoSport #LaLiga #OsasunaRealMadrid pic.twitter.com/GvCm8BwVu9