
Miraculeuze ontknoping in San Siro: Carranza kopt Feyenoord naar laatste 16 in CL
Feyenoord heeft op miraculeuze wijze de knock-outfase van de Champions League bereikt. Nadat de Rotterdammers in eigen huis al met 1-0 wonnen van AC Milan, bleek het vasthouden van die voorsprong uitermate lastig in San Siro. Julian Carranza bracht in de slotfase echter verlichting. Door zijn goal werd het 1-1, waardoor Feyenoord zich bij de laatste zestien voegt in de Champions League.
Bij Feyenoord komen er alsmaar mensen bij in de ziekenboeg. Julian Carranza was bijvoorbeeld niet fit genoeg om te starten tegen AC Milan. De Argentijn kwam nog wel in het veld als invaller, maar Zépiqueno = Redmond begon vanaf de aftrap. Door de vele blessures op het middenveld moest Bosschaart puzzelen. Igor Paixão begon daardoor als middenvelder en Hugo Bueno als linksbuiten.
Het begin van de wedstrijd in Milaan was voor Feyenoord absoluut dramatisch te noemen. Na 37 seconden spelen was het uitgerekend Santiago Gimenez die de thuisploeg direct op voorsprong zette. De handen van de Mexicaan gingen omhoog en hij besloot niet te juichen, maar Feyenoord kon direct in de achtervolging. Verder zorgde één man voor de meeste irritaties bij Feyenoord in het eerste bedrijf: Théo Hernandez.
𝐍𝐎𝐎𝐎! Uitgerekend Santiago Giménez.. 😳
— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) February 18, 2025
Feyenoord komt na 37 seconden op achterstand in San Siro! 💔#ZiggoSport #UCL #MILFEY pic.twitter.com/GjEUOQ8Lmp
De Fransman was bij veel opstootjes betrokken en stoomde constant op via de linkerkant. In het eerste bedrijf kreeg Hernandez echter al geel nadat hij aan het shirt van Anis Hadj-Moussa trok, maar in de tweede helft pakte hij een nog dommere gele kaart. Na een overduidelijke schwalbe in de zestien meter van Feyenoord ging de linksback voor de tweede keer op de bon, waardoor hij kon gaan douchen.
𝐀𝐔 𝐑𝐄𝐕𝐎𝐈𝐑! 🙋♂️
— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) February 18, 2025
Theo Hernández met een overduidelijke schwalbe én dus zijn tweede gele kaart 🤯🔺
Feyenoord (minimaal) 40 minuten tegen 10 Milanezen! 👀#ZiggoSport #UCL #MILFEY pic.twitter.com/14Rpxm0fjJ
Feyenoord profiteerde langere tijd niet van die man-meer-situatie, maar uiteindelijk viel de gelijkmaker wel. Julian Carranza was niet fit genoeg om te starten als spits, maar hij kon wel invallen. Dat deed de Argentijn verdienstelijk, want op aangeven van Hugo Bueno kopte hij raak uit de eerste kans die Feyenoord kreeg.
𝐉𝐀 𝐉𝐀 𝐉𝐀 𝐉𝐀!! Carranza zet Feyenoord op 1-1 ❤️🔥
— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) February 18, 2025
En het uitvak in San Siro ONTPLOFT 🤯#ZiggoSport #UCL #MILFEY pic.twitter.com/Keq7uGni6Q
Na de goal van de Rotterdammers lukte het Feyenoord niet om AC Milan echt onder controle te krijgen. De Milanezen werden gevaarlijk en brachten twee spitsen in, waardoor de wedstrijd zeker nog niet binnen was voor de Rotterdammers. Toch hield de ploeg van Bosschaart stand. Feyenoord gaat daarmee in de koker tijdens de loting voor de knock-outfase van de Champions League.