Rensch maakt dolletje na eigen goal voor AS Roma

Rensch maakt dolletje na eigen goal, 'boze' trainer na 'onacceptabele' treffers

Update: 22 februari om 18:16

Devyne Rensch heeft met een dolletje gereageerd op zijn eigen goal tijdens het Europa League-duel tussen AS Roma en FC Porto (3-2). Na afloop kon trainer Claudio Ranieri minder lachen om de twee tegentreffers, die zijn ploeg moest incasseren.

In de vijfde minuut van de blessuretijd probeerde Rensch na een voorzet van Goncalo Borges te voorkomen dat Danny Namaso de bal tegen de touwen kon schieten, maar de vleugelverdediger gleed de bal in zijn eigen goal. 'De achtste finale veiliggesteld! Mijn volgende doelpunt maak ik aan de goede kant', schrijft Rensch na afloop met een knipoog op Instagram. 

Ranieri stapte met een minder goed gevoel van het veld af. "Ik ben de kleedkamer niet ingegaan, omdat ik boos ben", aldus de oefenmeester. "Als ik een tegengoal krijg, word ik gek, laat staan twee. Elk stadion in Europa weet dat wij doelpunten incasseren in de omschakeling, maar waarom laten we dat zelfs bij een 3-1 voorsprong nog gebeuren? Dat is onacceptabel. Willen ze aanvallen? Prima. Zij hebben plezier, maar ik zit me op te vreten."

Door het 1-1 gelijkspel in de heenwedstrijd was de 3-2 overwinning voor AS Roma genoeg om plaatsing voor de achtste finales veilig te stellen. Bij de laatste zestien wacht voor de Italianen een dubbele ontmoeting met Athletic Bilbao.

 
 
 
 
 
Dit bericht op Instagram bekijken
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een bericht gedeeld door Devyne Rensch (@devynerensch)