FC Barcelona gaat Vitor Roque verkopen

'Barcelona gaat miskoop deze maand nog slijten en incasseert 25 miljoen euro'

Update: 23 februari om 23:36

FC Barcelona kan de clubkas binnenkort mogelijk behoorlijk spekken. Het Catatalaanse SPORT weet namelijk dat de Spaanse topclub Vitor Roque kan gaan verkopen. Er zou al een bod vanuit Brazilië zijn binnengekomen. 

De negentienjarige Roque kwam een jaar geleden naar Barcelona. De club pikte hem op bij Athlético Paranaense en betaalde dertig miljoen euro voor zijn diensten. Roque kende een weinig succesvol debuutjaar in Barcelona, dat hem begin dit seizoen stalde bij Betis Sevilla. Ook daar is de Braziliaan niet onomstreden. Om die reden wil hij nu weg. 

Van die situatie hoopt Palmeiras nu te profiteren, en daar staat Barcelona volgens SPORT voor open. De Braziliaanse club heeft 25 miljoen euro over voor de talentvolle aanvaller, en met dat bod lijkt Barcelona akkoord te gaan.

De overgang van Roque zou al weleens heel snel beklonken kunnen worden. In Brazilië is de transferwindow namelijk nog tot 28 februari geopend. Barcelona kan het geld goed gebruiken. De club kampt al jaren met grote financiële problemen.

Roque was zondagavond nog wisselspeler bij Betis, dat op bezoek ging bij Getafe. Na tachtig minuten spelen mocht de Braziliaan invallen. Een paar minuten later zag hij zijn landgenoot Antony nog een directe rode kaart pakken. 

Check hier de nieuwste #DoneDeal over Van Persie, Perisic, Eriksen en veel meer!