Feyenoord-huurling Lopez zet zichzelf voor schut met gele kaart voor fopduik

Feyenoord-huurling Lopez maakt zichzelf belachelijk met theatrale fopduik

Update: 26 februari om 15:55
74

Marcos López, die door Feyenoord wordt verhuurd aan FC Kopenhagen, liet zich tijdens de wedstrijd tegen FC Midtjylland niet van zijn beste kant zien. De verdediger kreeg een gele kaart voor een opmerkelijke duik.

Lopez raakte zondag betrokken bij een opstootje en kreeg van Midtjyland-verdediger Kevin Mbabu een duwtje. Op het eerste gezicht niets ernstigs, al wilde Lopez anders doen voorkomen. De Peruaan greep naar zijn gezicht en lanceerde zichzelf met veel theater naar de grasmat. De arbiter van dienst deelde een gele kaart uit aan de duwende Mbabu én aan Lopez. Kopenhagen won het duel met 1-0.

Loading

Feyenoord verhuurt Lopez tot het einde van het seizoen aan FC Kopenhagen. De koploper van de Deense competitie heeft een optie tot koop bedongen op de 25-jarige verdediger, die tot dusver 17 keer in actie kwam voor Kopenhagen. Feyenoord betaalde in 2022 nog ruim één miljoen euro aan San José Earthquakes voor Lopez. 

Check hier De Voetbalweek over de aanstelling van Van Persie, de nieuwe publiekslieveling van Ajax en de masterclass van Slot!