
Advocaat (77) stelt pensioen officieel uit en tekent bij als coach van Curaçao
Dick Advocaat heeft zijn contract als bondscoach van Curaçao verlengd. De 77-jarige oefenmeester blijft minimaal tot juli 2025 aan bij het nationale team van het eiland.
In het contract is zelfs een optie opgenomen om ook na de zomer met elkaar door te gaan. Advocaat heeft als doel om zich met Curaçao te plaatsen voor het WK van 2026 in Mexico, de Verenigde Staten en Canada. De 77-jarige oefenmeester stelt zijn pensioen dus wederom uit. Ook assistenten Cor Pot, Kees Jansma en Casper van Eijk blijven aan als staf bij de nationale ploeg van Curaçao.
Advocaat staat in juni aan het roer tijdens zijn twee volgende WK-kwalificatieduels met Curaçao. Saint Lucia en Haïti zijn dan de tegenstanders. Curaçao staat zo goed als zeker al in de derde ronde van de kwalificatiecyclus voor het wereldkampioenschap. In die fase gaan de manschappen van Advocaat de strijd aan voor een ticket voor het WK. Curaçao zou dan voor het eerst op een wereldkampioenschap staan.
🚨 As reported 2 weeks ago by @ESPNnl, today Dick Advocaat and his assistant Cor Pot and press chief Kees Jansma have officially extended their contracts until July of 2025 with an option to extend until the end of the year. #EOlaBlou pic.twitter.com/67QitLpWfZ
— Curaçao Football News (@Curacaofootbal1) February 26, 2025