Messi en Suarez beboet voor wangedrag tegen ploeg van Jansen

Messi en Suarez beboet na opvallende actie richting staf Pascal Jansen

Update: 26 februari om 19:19

Lionel Messi en Luis Suarez hebben allebei een boete gekregen van de Amerikaanse Major League Soccer. De vrienden van Inter Miami misdroegen zich richting de assistent van New York City FC-coach Pascal Jansen.

De Argentijn en de Uruguayaan speelden met Inter Miami zaterdag 22 februari tegen New York City FC. Het duel eindigde in 2-2, maar Messi en Suarez waren het niet eens met de gedragingen van sommige spelers en stafleden van New York City FC. Suarez pakte tijdens de wedstrijd de achterkant van de nek van een van de spelers van de tegenstander vast en Messi deed exact hetzelfde bij de assistent van coach Jansen.

Beide spelers kregen hierdoor een boete. Hoe hoog die prent is, blijft onbekend. Volgens de arbitrale commissie van de MLS ging het om ‘gewelddadige acties richting het hoofd en de nek van tegenstanders’. Voor beide teams was het duel de eerste van het nieuwe seizoen. Jansen staat daardoor met zijn ploeg New York City FC op de zesde plek in de Major League Soccer.