
'Ajax was echt heel slecht tegen Almere, ik heb al vroeg naar de fles gegrepen'
Theo Janssen kon het povere spel van Ajax tegen Almere City niet aanzien. De oud-middenvelder is niet te spreken over het 'zeer matige' optreden van de Amsterdammers, die in Flevoland een zuinige zege boekten.
"Ik heb naar de fles gegrepen vanmiddag", zucht Janssen bij Studio Voetbal. "Ik ben al redelijk snel aan de drank gegaan, het was echt heel slecht vandaag." Presentator Sjoerd van Ramshorst vraagt of Janssen wel nuchter aan tafel zit. "Jazeker", lacht hij. "Ik moet straks ook weer naar huis rijden."
Janssen zag een 'heel matig' Ajax in Almere. "Voetballend gezien zit er weinig in Ajax. Almere was niets minder, in de tweede helft zelfs de beter. Ajax heeft na de 0-1 op z'n Italiaans verdedigd en alles dichtgegooid. Dat hebben ze wel weer goed gedaan", luidt de conclusie.
Door de zege op Almere City is Ajax verder uitgelopen op PSV. De Amsterdammers koesteren een voorsprong van acht punten op de nummer twee van de Eredivisie.