Vrouw Ruben Amorim trekt Manchester-klimaat slecht

'Ook privésores voor Amorim: vrouw van United-manager is klaar met Engeland'

Update: 6 maart om 19:36

Niet alleen sportief, maar ook privé kent Ruben Amorim problemen. The Sun weet dat Maria Joao Diogo, de vrouw van de Manchester United-manager, klaar is met het grijze, grauwe en grimmige Noord-Engeland. Om die reden zou ze graag willen vertrekken. 

Amorim ruilde Sporting Portugal, waar hij jarenlang zeer succesvol werkte, begin november in voor United. De Portugese coach werd daarmee de definitieve opvolger van Erik ten Hag. Goed gaat het nog allerminst. De gevallen Engelse topclub staat momenteel veertiende in de Premier League, en de overwinningen zijn zeldzamer dan de nederlagen. 

Ondertussen is zijn vrouw Maria, zelf een succesvolle zakenvrouw en interieurontwerper, uitgekeken geraakt op het leven in Manchester. The Sun weet dat ze de vele regen, de harde wind en de donkere avond in de Noord-Engelse stad maar slecht trekt. Het contrast met Lissabon, de vaak zonnige hoofdstad van Portugal, is bijzonder groot.

Overigens is Amorim niet de enige die moeite heeft gehad om zijn partner te laten aarden met de omstandigheden in Manchester. Ángel Di María, die slechts één seizoen voor The Red Devils speelde, overkwam in het verleden iets soortgelijks. Zijn vrouw, Jorgelina Cardoso, was eveneens geen fan van het Britse klimaat.

Check hier de nieuwste aflevering van De Voetbalweek over hét probleem van PSV, het kleurloze Ajax en de vertederende Ihattaren-beelden!