
Amorim ziet Nederlander opkrabbelen bij United: 'Hij wordt in alles beter'
Ruben Amorim is blij met de ontwikkeling van Joshua Zirkzee bij Manchester United. De Nederlandse spits maakte tegen Real Sociedad de enige goal voor de bezoekers en zijn coach ziet hem 'steeds beter worden'.
Na afloop van het 1-1 gelijkspel tegen Real Sociedad kreeg de Portugese trainer de vraag hoe hij de opmars van Zirkzee ziet. "Hij werkt ontzettend hard. Dit belangrijke moment heeft hij verdiend. Hij is echt beter aan het worden. Eigenlijk in alle aspecten van zijn spel. In alles wat hij doet is hij beter aan het worden." Voor Zirkzee is het zijn eerste Europese treffer van dit seizoen namens United.
Zirkzee was na afloop zelf ook blij met zijn treffer, maar toch heerste bij hem ook het idee dat er meer te halen viel in het Baskenland. United speelde een uitstekende wedstrijd, maar gaf een zege toch uit handen. "We moeten meedogenloos zijn als we kansen krijgen. We hebben er vandaag genoeg gehad. Die strafschop was pech, maar het laat wel zien dat je klinisch met je kansen om moet gaan. Want op dit niveau wordt het afgestraft."
Check hier de nieuwste aflevering van De Voetbalweek over hét probleem van PSV, het kleurloze Ajax en de vertederende Ihattaren-beelden!