Farioli en Ajax likken wonden in aanloop naar PEC Zwolle-uit

Ajax likt wonden na Eintracht-duel: 'Een aantal heeft extra behandelingen gehad'

De wedstrijd tegen Eintracht Frankfurt heet zijn sporen nagelaten bij Ajax, aldus Francesco Farioli. De trainer van de Amsterdammers heeft voor de camera van Ajax TV laten weten dat een aantal speler extra behandelingen heeft moeten ondergaan in aanloop naar de volgende testcase van komende zondag tegen PEC Zwolle.

Remko Pasveer is de enige Ajax-speler die een blessure heeft opgelopen in het Europa League-duel met Eintracht. De ervaren keeper staat de komende weken aan de kant, maar zorgen heeft Farioli daar niet echt over. "We hebben nog drie goede keepers: Matheus, Jay Gorter en Charlie Setford. Zij zijn er, los van Matheus, al sinds het begin van het seizoen bij. En gisteren heeft Jay zijn taak goed uitgevoerd door het team te helpen. Natuurlijk is het vervelend voor Pasveer, maar hij zal een manier vinden om de ploeg te helpen."

Buiten Pasveer zijn er, ondanks dat het volgens Farioli een hele zware wedstrijd was tegen Eintracht, geen nieuwe blessures genoteerd. "Maar zoals je kunt voorstellen heeft een aantal spelers vanmorgen extra behandelingen gehad, want het was een zware wedstrijd. We moeten goed herstellen en ons klaarmaken voor zondag. Ik denk dat we donderdag een goede wedstrijd hebben gespeeld. We hebben het duel snel teruggekeken en ik heb zeker positieve dingen gezien."

Farioli waakt voor PEC

Nu staat voor Ajax het uitduel met PEC op het programma. De Amsterdammers wonnen in de eerste seizoenshelft met 2-0 van de ploeg van trainer Johnny Jansen, maar gemakkelijk ging dat toen niet. "PEC Zwolle is thuis erg sterk en er zit een groot verschil tussen hun thuis- en uitwedstrijden. Ze krijgen thuis weinig doelpunten tegen, veroveren veel ballen op de andere helft en zijn snel in de omschakeling", vindt Farioli, die waakt voor de aanvaler van PEC. "Ze hebben een goede voorhoede en daar zullen we heel scherp op moeten zijn zondag", besluit Farioli. 

Check hier de nieuwste aflevering van #DoneDeal over Ajax die de concurrentie aftroeft, PSV en Feyenoord die dezelfde problemen delen en een mogelijke hereniging tussen Van Bommel en Ihattaren