
AZ-talent maakt indruk op Koeman: 'Als het een Italiaan is vinden we dat geweldig'
Ronald Koeman is erg te spreken over Wouter Goes en AZ in het algemeen. De verdediger van de Alkmaarders krijgt vaak kritiek op zijn gedrag in het veld, maar de bondscoach van het Nederlands elftal is daar juist wel fan van.
Aan tafel bij Studio Voetbal op de NOS gaat Koeman in op jonge spelers die indruk maken. "Je hebt Goes. Als er trouwens een club een compliment moet krijgen, is het AZ. Tegen Tottenham (1-0 winst , red.) vond ik ze geweldig", steekt de 61-jarige oefenmeester de loftrompet over de ploeg van trainer Maarten Martens.
Ook over de mentaliteit van de 20-jarige AZ-verdediger is Koeman positief. "Over Goes wordt weleens gezegd dat hij irritant is. Maar als het een Italiaan is vinden we dat geweldig. Wees blij dat hij dat heeft, alleen moet het wel binnen de perken blijven. Maar een beetje treiteren in een duel is goed, vind ik."
Check hier de nieuwste aflevering van #DoneDeal over Ajax die de concurrentie aftroeft, PSV en Feyenoord die dezelfde problemen delen en een mogelijke hereniging tussen Van Bommel en Ihattaren